עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
ארכיון

כוח ההמונים

19/12/2019 10:20
DOR BRAM

1. אתם עובדים בארגון שהחליט להיעזר במיקור המונים לצורך פיתוח רובוטים חדשים. באיזה תחום לדעתכם החליט הארגון שכדאי לו להיעזר במיקור המונים

לדעתי, בכל מה שקשור לפיתוחי רובוט, על הארגון להתעסק בלב הדברים שבמסגרת מומחיותו ואת הדברים היותר מסובכים להיעזר במיקור חוץ ע"י מיקור המונים כמובן. כך, בעיניי, הביצועים יהיה יותר טובים ויניבו תוצאות ורווחים טובים יותר. לצורך העניין ניקח לדוגמא את עניין עיצוב ממשק המשתמש -UI. בסיטואציה כזו הייתי, כמנהל, מגייס אנשי מקצוע שמומחים בעיקר בעיצוב גרפי וחווית משתמש כאשר אני סבור כי הם יניבו את התוצאות בצורה הטובה והמקסימלית ביותר. 

 

2 .עליכם לבצע תחזית לגבי סיכויי ההצלחה היחסית של שלושה מוצרים

המיועדים לשוק מסוים. באיזו שיטה תבחרו ? נא לנמק

אני אישית הייתי בוחר בשיטת דירוג ע"י גיליון ציונים כיוון שבעזרת שיטה זו נוכל להשוות באמצעות טווח ציונים אחיד, וכך למעשה יהיה קל יותר לתעדף מוצר אחד לעומת השני.

 

3. מהם הסיכונים במימון סטאראפ בשיטה שלמימון המונים?

 

ראשית, כאשר משתפים מידע עם גורמים חיצוניים כנראה שניחשף לעתים מידע רגיש העלול לפגוע בחברה. תמיד יהיה פוטנציאל לגנבת מידע ע"י אחרים וקח לא תשמר זכותנו על הקניין הרוחני ושמירת המוצר שלנו כפטנט.

למעשה, ייתכן והארגון יקצה משאבים לתחומים שהוא לא תכנן. דוגמא טובה לכך היא פגישות עם מחזיקי מניות הארגון ומענה קבוע ורציף לשאלותיהם.

 

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: